Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Exkluzivita této značky je známá po celém světě. Britskou značku Twinings zná každý milovník čajů, neboť nabízí vysoce kvalitní čaje již více jak 200 let.

Prodává jak porcované, tak sypané čaje a zákazníci mají možnost vybrat si z nejrůznějších příchutí a druhů, a to vždy ve vysoké kvalitě.
V nabídce čajů Twinings najdete nejenom klasický černý či zelený čaj, ale také nejrůznější čaje ovocné či bylinné.

Pokud vám jde o ten největší požitek při pití tohoto luxusního horkého nápoje, měli byste si jej vychutnat v naprostém klidu a pohodě. Jen tak pocítíte tu pravou vůni a chuť, pro kterou je značka Twinings tak známá.  Ochutnejte jej i vy a poznejte, jak vypadá, chutná, ale i voní čaj, který má více jak stoletou tradici.

Zajímavou volbou může být například černý čaj z úpatí Himalájí s příchutí muškátů, či tradiční Earl Grey. Pro opravdové milovníky čajů je zde Prince of Wales, což je sypaný černý čaj.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru