Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

bbbbbCiabot Tanasio, starobylé jméno, za kterým stojí téměř sedmdesátiletá historie rodiny Sobrero a pečlivá práce na vinicích v pohoří Castiglione, jejichž delikátní nektar pomáhá přetvořit ve víno. Tradice zde přechází z generace na generaci. V současné době se do chodu rodinného vinařství kypícího životem aktivně zapojují děti Francesca Sobrera, kterým pomáhá energie jejich vnoučat.

Vášeň, láska a tradice. Neutuchající vášeň, rostoucí láska a skvělá tradice, která je úzce spjata s půdou a oblastí. Tři slova. Tři „kréda“, která se spojují a která existují pro jediný účel – pro skvělé víno. Úsilí děda Francesca, který vinařství Sobrero vdechl život, nachází další a další pokračovatele, a to již od 40. let dvacátého století. V 60. letech to byl Settimo a Pier Franco, v roce 2000 pak Flavio – vinařství zažívá období neustálého růstu: z prodeje stáčeného vína podnik přešel na prodej lahvového vína, nakoupil nové vinice a expandoval na vývozní trhy. Vína, která vyrábí rodina Sobrero, představují neustále stoupající křivku, symbol modernosti rozkročený přes čas, nezapomínající však na své kořeny, na tradici, která neoddělitelně patří ke všem jednotlivým úkonům na vinici i ve sklepích.

Šestnáct hektarů: třináct v Castiglione Falletto, kde se rodí červená vína a kde hrozny vyrůstají přímo z tlukoucího srdce oblasti Barolo. Jedinečné, skutečné a fascinující: v Castaglione Falletto se nachází střed oblasti Langa proslulé skvělými víny. Zbývající hektary vinic se nacházejí v Canelli, kde se pěstují hrozny Moscato, jež sortiment vín obohacují. Vášeň, láska a tradice se spojují při práci na vinicích, z nichž pochází několik vín označovaných „Cru“, Barolo, Barbera a Dolcetto, jež se vyznačují výraznými vlastnostmi, specifickou vůní i chutí. Villero, Pernanno, Ornato, Pianta, Valentino a Amellea představují šest excelentních vín „Cru“ pocházejících z různých zvláště příznivých oblastí.

Půda má jedinečné a mimořádně vhodné složení: skládá se ze žlutočervených písků střídajících se s šedým slínem z helvetsko-tortonského období. Je bohatá na minerály a nese stopy teplého moře, které se tu kdysi rozkládalo a zanechalo zde člověku dar v podobě skvělého vína.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru