Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Bott Frigyes

V současnosti obděláváme 9 ha vinic na svazích mužlanských vrchů v nadmořské výšce 230 m. Vinařská oblast se nachází na jižní straně mužlanskych vrchů v geografickém centru trojúhelníku, který u Štúrova uzavírá Hron a Dunaj.

Naše odrůdy: ryzlink vlašský 1,2 ha, ryzlink rýnský 1,5 ha, Lipovina 0,5 ha, Veltlínské zelené 1,2 ha, frankovka modrá 0,7 ha, fetasca regala (leanka) 0,8 ha, Kadarka 0, 6 ha, pinot noir 0,5 ha, pinot blanc 0,5 ha, sauvignon blanc 0,5 ha, Tramín 0,5 ha, juhfark 0,5 ha.

Snažíme se o zachování zvláštnosti místa produkce, proto hrozny pěstujeme při nízkém kordonu (50 cm) s malým zatěžováním vína vyrábíme tradičním způsobem v dřevěných sudech, se spontánním kvašením a následně i několik měsíců necháváme zrát na jemných kvasinkách.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru