Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Franz Haas Wineryhas se snažil ukázat vína, která vyrábí, vždy v nejlepším světle. Byla založena v roce 1880 a byla předána generací až do současnosti Franzovi Haasovi.
Kolem 55 hektarů se vinohradnictví rozděluje mezi majitele a nájemce. Franz Haas byl vždy uznáván jako velký nadšeny kultivátor těžké révy vinné, nejvíce citlivé Pinot Nero.
Nevztahuje se na všechnu pozornost, inteligenci, práci, výrobek není vždy na stejné úrovni jako jeho původ, takže výběr Pinot Noir, nazvaný "Schweizer", není vždy uváděn na trh

Dalším detailem, z něhož vyniká Franz Haas, je spolupráce s umělcem Riccardem Schweizerem, který navrhl štítky. Riccardem Schweizerem maloval spolu s Picassoem, Chagallem, Cocteauem, Paul Éluard oder Le Corbusier.
Veškeré štítky dostal Franz Maria Luisa Manna jako ocenění, když vydal své víno. První značka, kterou Franz vybral, byla módní značka Pinot Nero Schweizer, jejíž první rok byl '87, ale byl vydán v 90. letech.
Před dvaceti lety byly použity mnohem tradiční, jednoduché štítky, poté vyšlo černé a zlaté označení . Ale kromě kvality vína lidé začali oceňovat tento typ štítku a ještě dnes, o dvacet let později, vystupují a jsou vystaveny na poličkách vinotéky a restauračních stolech.

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
Vigneti delle Dolomiti bianco „ Manna ” Igt 2010 cantina Franz Haas     0.75 l

Vigneti delle Dolomiti bianco „ Manna ” Igt 2010 cantina Franz Haas 0.75 l

Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 50% Riesling, 20% barrel-fermented Chardonnay, ...

494,21 Kč
597,99 Kč s DPH
 
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru