Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

LimbavinFirma Limbavin byla založena v roce 1998 spojením dvou bratrů Ladislavem a Jaroslavem Půčekových se sídlem v tradiční vinařské vesničce Limbach. Náš vinařský styl se zakládá na dlouholeté rodinné tradici pěstování vinice a výroby vina. Tato tradice byla přenesena z otce na syny, náš otec Ladislav Puček nám pomohl k objevení tohoto krásného světa vína.
Naším krédem je vyrábět nejkvalitnější vína z Malokarpatské oblasti, navázat na dlouholetou tradici pěstování hroznů a výroby vina v Limbachu a tím prezentovat naši oblast na Slovensku i ve světě.
Dnes firma obhospodařuje 3ha vlastních a 2ha pronajatých vinic a kromě hroznů z vlastní produkce zpracovává i hrozny nakoupené od smluvních pěstitelů z vinařských obcí Limbach a Pezinok. Roční produkce je 30 000 lahví s odrůdovou skladbou typickou pro Slovensko jako Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Rulandské modré, Frankovka, Svatovavřinecké a stále módní Chardonnay i Cabernet Sauvignon. Způsob obdělávání vinic splňuje prvky biologické ochrany révy.
Naše vína se těší mezi lidmi stále větší oblibě a jsou vyhledávány zejména skutečnými milovníky a nadšenci vína kteří mají ve vinařském světě určitý přehled a vědí, že značka Limbavin je zárukou kvality.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru