Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Bricout

pppŠampaňský dům Bricout byl původně dceřinou společností německé firmy "Kupferberg Sekt" jako dodavatel suroviny pro výrobu sektů. Společnost jako samostatné vinařství s produkcí vlastního vína byla založena v roce 1966 panem Christian Andreas Kupferbergem a pojmenoval ji po svém dědečkovi Arthurovi Bricout .

V roce 1966 se CA Kupferberg přestěhoval do bývalého domova Champagne Koch, rue de Cramant Avize byla předčasně ukončena. V roce 1977 se společnost stala "Bricout & Koch" pod záštitou společnosti Avize která převzala známku Charles Koch (registrovaná ochranná známka od roku 1820).

V roce 1979 celá společnost včetně francouzské dceřiné společnosti Kupferberg Bricout & Koch, přechází pod německeckou skupinu Racke. O pět let později, je šampaňský dům veden Pierrem Gruas, který produkuje vyjímečné vintage Arthur Bricout. V roce 1994, CA Kupferberg převzal řízení a přejmenoval dům na "Bricout & Koch" a vytvořil tak společnost dosahující produkce dva miliony lahví ročně v nelehkých ekonomických podmínkách.

V roce 1998, Racke skupina prodává Bricout & Koch panu Pierovi Martin, vinaři a starostovi Bouzy. Ten absolvoval komplexní

hhhreorganizaci svých firem: Champagne Bricout & Koch, Champagne Delbeck Co a šampaňské Waris Martin. V roce 2003, čelí vážným finančním potížím, Pierre Martin prodává finanční podíl holdingové společnosti v US-lucemburské Opson Schneider což následně způsobilo bankrot abezprecedentní skandál v Champagne, je vzat do vazby v květnu a červnu 2003. 3. listopadu 2003 se Opson a Martin snaží udržet jejich podnikání, a to navzdory hněvu pracovníků a nabídkám na převzetí od LVMH a Vranken.

Případ byl souzen u trestního soudu Reims 14-18 března 2011 končící osm let varu v polovině Champagne domů. Rozsudek ze dne 04.05.2011, Peter Martin byl odsouzen zaplatit € 175,000 jako náhradu škody žalobcům (včetně € 50,000 pro správce společnosti Bricout), finančnímu řediteli Louis Fariello a Luke Lhermitte makléři z Epernay ​​zaplatit € 150,000. Oba jsou doprovázeny podmíněným trestem a zákazem podnikat.

Po likvidaci majetku Piere Martin, LVMH a Vranken-Pommery Monopole došlo k rozdělení 6.4 hektarů vinic a vína Delbeck Bricout a včetně 200 ha od společnosti Avize. Champagne Bricout se vyrábí od roku 2003 pro Vranken Pommery Monopole. Lafitte Champagne se stal vlastníkem, zatímco hrad a sklepy Champagne Bricout byly opuštěny Vranken a poté vykoupeny Champagne Jacques Selosse.

Od května 2012 je zakázáno uvádět Vranken na etiketách. Champagne Bricout se vrací ke svému zrodu v roce 1820, a je základem Champagne Koch.

 

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru