Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Bettina Lobkowicz

p6240048Bettina Lobkowicz  je výrobcem jakostního vína z vlastních hroznů. Podnik navazuje na staletou tradici vinařství na Mělníku a je se 45 ha vinic největším producentem ve městě.

Polabí patří k nejsevernějším vinařským regionům Evropy. Typické jsou menší vinice situované na jižních a západních svazích řeky Labe s teplým mikroklimatem a nadmořskou výškou do 200 metrů.

 

Vyráběná vína

Vinice ŠtenberkaBílá vína jsou svěží, reduktivní, lehčí s čistou aromatikou ovoce a květů.Vyvážená acidita povzbuzuje chuť k jídlu, malé zbytky přírodního cukru ve vínech příjemně zakulacují chuťový vjem.

Červená vína mají odrůdový charakter, dostatečnou barevnost a nízkou hladinu kyselin.Nejkvalitnější červená vína zrají mnoho měsíců v sudech barrique, aby vynikl jejich charakter a mohla se optimálně zformovat.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru