Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Barkan

hzDnes druhý největší výrobce vín v Izraeli vznikl v červnu 1990, kořeny společnosti ale sahají až do roku 1889. V roce 1995 začal podnik produkovat víno, o sedm let později se přesunul z osady Barkan, od níž odvozuje své jméno, do kibucu Hulda. Zde totiž od roku 1999 vznikal na základě australských vzorů moderní závod, který vedle vína vyrábí rovněž vermuty a širokou škálu likérů. Vedle provozů stojí skromná a přitom velmi reprezentativní moderní administrativní budova a zatím rozestavěné velkorysé návštěvnické centrum.

Návštěvnické centrum, které je budováno nákladem 20 mil. NIS zahrnuje od ledna 2008 i prostory pro barikové sudy a místnost pro degustace. Vinařský závod má rovněž vlastní laboratoře, kde jsou testovány nové technologie ve výrobě vína. Tým vinařů se snaží vyrábět stále lepší víno a pojišťovat tak přední pozici Barkanu mezi izraelskými výrobci. Vlastníci firmy, Yair Lerner a Shmuel Boxer, uzavřeli v roce 2005 strategické partnerství s izraelskou pivovarnickou skupinou Tempo Beverage s cílem využít jejích marketingových schopností.

Barkan nabízí zákazníkům takřka neuvěřitelnou škálu vín v několika kvalitativních řadách. Révu pěstuje vinařství na více než 150 ha vlastních pozemků, hrozny nakupuje i od dalších pěstitelů po celém Izraeli. Vína jsou vyráběna metodou řízeného kvašení za přísného odborného i náboženského dozoru. Přestože je Barkan druhým největším izraelským vinařstvím, udržuje velmi vysokou kvalitu své produkce. Díky tomu je víno žádáno po celém světě a každoročně se umisťuje na medailových pozicích na národních i mezinárodních vinařských soutěžích.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru