Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Altamora

ttt

Vinařství Carlo Hauner se nachází na ostrově Salina (Liparské ostrovy), blízko Sicílie. Zakladatel Carlo Hauner přijel na Salinu kolem roku 1970. Carlo, malíř s českými kořeny, byl ihned fascinován pěstováním vína Malvasia a tradičními metodami zpracování.
Na ostrov se přestěhoval, koupil 20 hektarů půdy a pustil se do pěstování vína. Začal experimentovat s novými metodami, např. nechával víno schnout na keřích nebo víno ochlazoval během fermentace. Výborná vína, která jsou výsledkem jeho snažení, se dostala na stoly prestižních restaurací v Itálii, Francii, Japonsku, USA a v dalších státech.
Od Haunerova úmrtí v roce 1996 vede vinařství jeho syn Carlo Jr.. Vína vyrábí jak z vlastních hroznů, tak z hroznů místních malých vinařů. Na vinicích je sopečná půda bohatá na minerály.
Na etikety byly použity reprodukce Haunerových obrazů, ve kterých se odráží barvy ostrova (zelená - vegetace na Salině, červená, oranžová - měsíc a východ slunce, černá - sopka, azurová - moře).

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru