Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Dievole

Dievole, italské vinařství bezkonkurenční krásy, vychází z tisícileté historie a jeho "oficiální" nadace z konce jedenáctého století s ročním pronájmem vinice výměnou za dva kapony, tři chléby a šest stříbrných mincí Lucca, jak je uvedeno ve smlouvě podepsané notářem Bellundo.

Dievole se dívá do budoucna, nicméně budoucnost definovaná samotným názvem toskánského vinařství (Dievole doslovně znamená "Bůh chce") a který je založen na neustálé konverzaci mezi přírodou a rukami lidské práce, ve vinici a ve sklepě, v kombinaci s respektem k zemi, jeho historii a vlastnostem. Ze 600 hektarů, které procházejí lesem a mírnými kopci jedné z nejoblíbenějších vinařských oblastí na světě, Chianti Classico , je více než 150 hektarů pod vinnou révou, přičemž je dodržována udržitelná výrobní filozofie, která respektuje životní prostředí a přirozený životní cyklus vinic.

Na vinařství u Sieny se vinice zaměřují na udržení vitality půdy a rovnováhy viničů. Respekt k terroiru je doplněn prací ve sklepě, kde spontánní fermentace v nerafinovaných betonových kádích, které používají výhradně domácí kvasinky a stárnutí ve velkých sudech, zachovávají organoleptické vlastnosti hroznů, získávají to nejlepší z půdy a podnebí.

Tyto vlastnosti činí Dievole vinařství jedno z nejznámějších na producenty vína v Toskánsku , kde je zásadní pozornost věnována hroznům a dodržováním tradičních postupů při výrobě vína velké elegance, které vyjadřují veškerý potenciál světově slavné vinařské oblasti a vášně, která rozlišuje naše vinařství.

Existují tři výrazy Dievole: jeho vinice, které vytvářejí vlny na svazích a dávají život čerstvým, intenzivním vínům z hroznů Sangiovese; olivovníky dotvářející krajinu s jejich nadčasovým kouzlem; a vřelé přivítání historické vily - Villa Dievole - elegantní venkovské letovisko, kde si návštěvníci mohou zažít nezapomenutelné chvíle.

 

 

Oficiální stránky vinařství: www.dievole.it/en/

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
-59%
Chianti classico „ Certosa di Pontignano ” Docg 2009 fattoria Dievole     0.75 l

Chianti classico „ Certosa di Pontignano ” Docg 2009 fattoria Dievole 0.75 l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 95% Sangiovese a 10% Canaiolo a další vypěsto...

230,58 Kč
279,00 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru