Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Ravenswood

"Když Robert Stevenson napsal "Víno je peozie v láhvi", mluvil o víně Zinfandel, které se vyrábělo z hroznů pěstovaných na vinicích v Sanomě, na kterých pracuji již 30 let. Pokud je víno poezie v láhvi, tak Raveswoodský Zinfandel je lahvovaný epos."
                                                                                                                               - Joel Peterson

Někteří vinaři vyrábí různé druhy vín od A po Z. V Ravenswood začínají a zůstávají u Z - "Z" jako Zinfandel, což je Kalifornská odrůda, která je v centru všeho co zde dělají. Ravenswood založil Joel Peterson a Reed Foster v roce 1976. Když se Joela zeptali, zda je připraven vyrábět i bílý Zonfandel, odpověděl, že taková "slabošská" vína nedělá. Od té doby je Joel "Král Zinfandelu" s "Žádnými slabošskými víny" jako motem.

Ravenswoodská vína jsou vyráběna z hroznů více jak 100 nejlepších pěstitelů. Joel používá francouzské techniky pro produkci velikých, vyzývavých vín s intenzivním, kořeněným a komplexním aroma podpořeným bohatými příchutěmi bobulovitého ovoce s dlouhým a čistým dozvukem. Všechna jsou lehce dubová a dobře vyzrálá. Díky citlivému spojení mikroklima Sonomského údolí a vinařského umění Joela vzikají vína osobitého charakteru.

 

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
-46%
Chardonnay „ Vintner´s Blend ” 2009 Sonoma county Ava Ravenswood  0.75 l

Chardonnay „ Vintner´s Blend ” 2009 Sonoma county Ava Ravenswood 0.75 l

Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 92% Chardonnay a 8% Muscat Canelli vypěstovaných...

156,20 Kč
189,00 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru