Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Aubry

xxxRodinné vinařství bylo vybudováno v Jouy-les-Reims, v srdci Petite Montagne de Reims, vinařství je děděno z pokolení na pokolení od roku 1790. Příběh stávající začíná v roce 1986, kdy Pierre Philippe Aubry se rozhodl vytvořit speciální víno ​​na oslavu v roce 1991, dvousté výročí domu. Snažil se přesně reprodukovat znaky šampaňského z osmnáctém století. Ponořil se do učebnic, map, kronik a starých smluv a počal tvořit nové hranice svého projektu a kumulovat všechny ušlechtilé odrůdy pěstované v historii : Arbanne, Petit Meslier, a Fromenteau "Smoky chybí. Vína už téměř zapomenutá, kmeny vinic ohrožené k vyklučení.

Pierre studoval na Národní škole Agronomické v Montpellier, Philippe vystudoval biologii - oba samozřejmě při spravování panství využívají zkušenosti získané od svého otce, dva dobrodruzi s chuťí pokračovat v rodinném dědictví. Vinařství produkuje celou řadu vín pro nadšence, kteří hledají vysoké a trvalé exprese šampaňského, s výběrem vzácných vín. Tato sbírka odráží duchovní dědictví skutečné vinařské filozofie,disciplínu, respekt k tradici, originalitu a kreativitu.

Přísnost na agronoma, který preferuje nekompromisní kvalitu hroznů, s důrazem na dokonalé zdraví a vyzrálost jednotlivých plodů vinné révy. Originalita individualistického přístupu s respektem historie a terroir, který se hodí pro šampaňské té nejvyšší kvality. Tvořivost producentů je mimo jiné deklarována v hledání archeologických starých vinic s cílem oživit vína z konce osmnáctého století, které milovaly minulé generace.

Rozsah pozemků tohoto šampaňského domu je opravdu úctyhodný, oblast pouhých pěti hektarů je složených z více než šedesáti pozemků. Tento rozsah půd, výstav, různých odrůd, který umožňuje udržovat jednotný a unikátní Aubry styl, a zároveň obohacuje sbírku limitovaných sérií výjimečného šampaňského.

webové stránky vinařství : www.champagne-aubry.com

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru