Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Masaryk

Firma VÍNO-MASARYK ® s.r.o. vznikla v roce 1996 na podnět p.. Aloise Masaryka, který měl 30-letou zkušenost s vinohradnictvím a vinařstvím.

Se svými společníky založili nyní již známou firmu ve starobylém královském městě Skalica. Umínil si, že naučí Slováky rozeznávat a pít kvalitní víno ​​zejména domácí, neboť to co máme doma se často podceněno. Cesta k tomu však byla dlouhá a namáhavá, co nikdo nepochopí kdo sám nepodnikal.

Nejdříve jsme začínali v malém s dvěma pracovníky v soukromé "boudě" p. Masaryka. Postupně se však poptávka po našem víně rozšířil, zákazníci si zvykli i na značku a typickou kvalitu vín z této oblasti. Hledali proto nové lépe vyhovující prostory pro výrobnu vína, sklad a prodejnu. Našli jsme pěknou budovu v centru města, přibyly postupně i pracovníci. Alojz Masaryk dává ducha vínu i ochutnávce vín, které velmi často dělá u nás na firmě, kde máme i prostory na posezení, nebo mimo firmy na různých degustacích, firemních dnech a pod., Kde je vždy vítaným zpestřením pohár dobrého vínka od Masaryka. Jsme velmi poctěni, když se u nás milovníci vína cítí příjemně a rádi se vracejí.

Víno vyrábíme přírodní bez chemikálií a různých příměsí, které zásadně nepoužíváme. V různých výzkumech bylo zjištěno, že půda, kde jsou zasazeny vinice v Skalici, je velmi specifická a hlavně odrůda Frankovka obsahuje tolik antioxidantů, že je vlastně léčivá. Samozřejmě denně v malém množství, což doporučují i lékaři.

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
Frankovka Skalická 2016 akostné víno Slovakia víno Masaryk 0.75l

Frankovka Skalická 2016 akostné víno Slovakia víno Masaryk 0.75l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Frankovka vypěstovaných na slovenských vinicí...

122,31 Kč
148,00 Kč s DPH
 
  
-33%
Sami mame malo 2015 akostné víno Slovakia víno Masaryk 0.75l

Sami mame malo 2015 akostné víno Slovakia víno Masaryk 0.75l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy 25 odrůd vypěstovaných na slovenských vinicích vinař...

164,46 Kč
199,00 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru