Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

R.Pouillon

okPo více než jedno století rodina Pouillonů pěstovala a prodávala hrozny výrobcům šampaňského. Byl to Roger Pouillon, dědeček současného vinaře, Fabrice Pouillona, který začal vyrábět vlastní vína.
Mladý Fabrice se přidal ke svému otci Jamesovi v roce 1998, po studiích oenologie. Vždy ho zajímal život na vinici, půda a zdraví révy, proto v roce 2003 začíná vinice obhospodařovat organicky.
Hrozny lisuje stále na starém, tradičním dřevěném lisu a primární fermentace probíhá většinou v dubových sudech, částečně ve smaltovaných tancích. Dnes Fabrice obdělává 6,50 ha vinic. Převážná část se nachází v Mareuil-sur-Aÿ, Aÿ a okolí. Champagne Pouillon je považováno zatím za jedno z nejlepších představitelů takzvané "nové vlny", které jsou vyvíjeny v poslední době v oblasti Champagne.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru