Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Šamšula Jakub

Výsledek obrázku pro šamšula jakubV 18 letech jsem převzal malý rodinný sklep, kde proběhly mé první pokusy se zvyšováním kvality vín a s lahvováním. V roce 2004 jsem oficiálně vyrobil své první lahve s etiketou.Víno se stalo mou vášní, proto jsem vystudoval vinařství na Zahradnické fakultě v Lednici, absolvoval Vinařskou akademii ve Valticích a Sommelier academy v Praze a načerpal inspiraci při cestách po Itálii, Francii a Rakousku. 
Mám rád modernu i nové trendy a myslím, že mnohdy je lepší nelpět na tradicích a začít od začátku a po svém. A dnes jsem členem Komise SZPI pro zatřiďování vín a také člen představenstva Svazu vinařů ČR.

Naše butikové vinařství, které celou svou produkci lahvuje, se specializuje na výrobu limitovaných partií přívlastkových, převážně bílých, vín exkluzivní kvality pocházejících z redukovaných sklizní hroznů většinou z vlastních vinic. Hlavní důraz je kladen na přípravu suchých vín, jež vynikají jemností a čistotou chutě.

 

Vinařství je pro nás posláním a každodenní výzvou, věnujeme se mu s plným nasazením a jen ty nejlepší hrozny, které nám příroda dovolí sklidit přetváříme ve víno, se kterým se Vám dostává do rukou ztělesněná práce ve vinici a sklepě. Vychutnejte si vzácný okamžik souznění s vinařem, vinicí a vinařskou tradicíČejkovic.

 

 

 

 

oficiální stránky vinařství ...

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru