Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Dobrá vinice

V roce 1998 firma investovala do vlastní výroby vína. Vyráběná vína jsou z části z nakoupených hroznů z vinařských oblastí znojemské a velkopavlovické a z části z vlastních vinic. V současné době společnost Dobrá Vinice nakoupila další a má k dispozici cca 15 ha vinic.
Vína jsou vyráběna moderními technologiemi. Řízené kvašení je již standardním způsobem zaběhlé a zrání vína probíhá ve francouzských dubových sudech.

Vinice

15 hektarů našich vinic doplňuje také 6 hektarů vinic smluvních partnerů. Odrůdová skladba, půdní a klimatické podmínky Výsledek obrázku pro dobrá vinicetěchto dvou vinohradnických oblastí nejlépe odpovídají našim představám o dobrém hroznu pro výrobu vín.

Ošetřování vinic: vinice a hrozny pěstujeme v souladu s přírodou, ošetřujeme je na bázi biologické, nikoliv chemické, Používáme též preparáty z přírodních produktů jako jsou např. kopřivy, přeslička apod.

Hnojení vinic: hnojivo je také na přírodní bázi – koňský a kravský hnůj.

Úrodnost: úrodnost vinných keřů je přísně regulována pod 60 q/ha (pod 40hl/ha), všechny práce s révou a sběr hroznů probíhají ručně (zelené práce, vinobraní).

Zralost hroznů: zralost není určena pouze obsahem cukrů, ale skutečným (enologickým) vyzráním všech složek hroznu: tj. cukernatostí, obsahem a složením kyselin, zralostí taninů a buketních složek (jadérka, slupky. apod.).

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru