Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Vinohrad

Ta nejkvalitnější vína nikdy nevznikají náhodou. Aby jste vytvořili krásné víno, potřebujete výjimečnou půdu, osázenou vhodnou révou, příhodné mikroklima, špičkové moderní technologie, vědomosti soudobé enologie a nezměrnou touhu vytvořit výjimečné víno.

Vinařský dům Vinohrad právě tuto filozofii krok za krokem naplňuje, s cílem vytvářet jedinečná, jemná a lahodná vína z Pálavy, kde zejména Ryzlink vlašský, Pálava a Vinohrad rosé mají svou vlastní duši, výjimečnost a sofistikovanost.

Vinice je zárodečnou buňkou jakosti

Terroir viničních tratí Pálavy je dáno ryze endemickou půdou, kde převažuje jílovito-vápenitá spraš, mnohdy až s 35 % Ca v půdě. Na vinici se tak rodí hrozny, z nichž tvoříme specifická vína s minerálním podkreslením a svěží kyselinkou. Podnebí CHKO Pálava je teplé a suché. Během slunečných dnů mají svahy masívu schopnost akumulovat teplo, jež vytváří optimální podmínky pro vegetaci révy a zrání hroznů. Rovnoměrné zatížení révového keře hrozny a ochrana v souladu s biosférickou rezervací nám zajišťují hrozny zdravé, zralé a prvotřídní kvality.

Kolekce vín značky Vinohrad

"Víno leží na lahvi, po mnoha měsících je naše práce u konce, je čas odměnit se, přivonět a ochutnat ..."


FLÓRA PÁLAVA


Příjemně odrůdově aromatická, v chuti svěží, energická, suchá a elegantní vína. Precizní pěstování hroznů, promyšlená technologie výroby, cit a nadšení vytváří elegantní styl s finesou Flóra Pálava.


PREMIUM PÁLAVA   

Reprezentovaná zástupci např. Pinot Gris a Merlot jsou středně plná až plná, s komplexním a sofistikovaným aroma, bohatá a komplexní ve struktuře chuti. Touto řadou Vám chceme zprostředkovat kontakt s vyjímečným terroir Pálavy.

                                                                                                                            
LE LIVRE

Víno jako kniha, do které vinař zapisuje jeho příběh. Můžete se těšit ze dvou vydání - cuvée blanc a cuvée rouge. Vína zrají 12 měsíců ve vybraných Francouzských dubových sudech a 3 měsíce na láhvi, teprve poté se můžete do nich začíst. 

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
-28%
Merlot „ Premium Pálava ” 2011 pozdní sběr z vinařství Vinohrad     0.75 l

Merlot „ Premium Pálava ” 2011 pozdní sběr z vinařství Vinohrad 0.75 l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Merlot vypěstovaných na moravských vinicích v...

147,93 Kč
179,00 Kč s DPH
 
  
-35%
Pinot gris „ Flóra Pálava ” 2011 pozdní sběr z vinařství Vinohrad      0.75 l

Pinot gris „ Flóra Pálava ” 2011 pozdní sběr z vinařství Vinohrad 0.75 l

Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Rulandské šedé (Pinot gris) vypěstovaných na mor...

123,14 Kč
149,00 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru