Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

St.Pauls

 Významný a jediný úkol, kterému jsme vášnivě oddáni. Naše vinařství se již po generace soustředí na udržitelnost tradice a nejkvalitnější vína.
Naše pýcha a radost: vinice, které rostou kolem středověké vinařské vesnice St. Pauls. 175 hektarů nádherných lokalit v jedné z nejkrásnějších vinařských oblastí Alto Adige.
St. Pauls má fascinující přírodní rozmanitost lokalit, které spolu tvoří jeho terroir. Z doby poslední doby ledové kopce s různými typy půdy nabízejí ideální podmínky pro každou révu. Chráněný na jižní straně Alp, požehnaný 1800 hodin slunečního svitu ročně a dobře větraný chladnými downdrafty z Gantkofel masivu vede k výrazným změnám teploty během zrání - ideální podmínky pro vynikající kvalitu, komplexní vína.
Exkluzivní ručně vinuté vinice jsou pěstovány mnoha vinařskými rodinami, které tvoří páteř našeho vinařství, udržitelnosti a nejkvalitnějších vín. Zkušenosti a citlivost našeho vinaře odpovídají nejkvalitnějším cílům, abychom zajistili autentickou realizaci unikátních zásluh našich terroirů:
komplexní červená a bílá vína, která dokládají dokonalou symbiózu ovoce, jemnosti, elegance a minerality.

Oficiální stránky vinařství: www.stpauls.wine/en 

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
-32%
Sauvignon blanc „ Gfill ” 2011 Sudtirol - Alto Adige Doc kellerei st.Pauls  0.75 l

Sauvignon blanc „ Gfill ” 2011 Sudtirol - Alto Adige Doc kellerei st.Pauls 0.75 l

Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100% Sauvignon blanc vypěstovaných na vinicích i...

247,11 Kč
299,00 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru