Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

de Faveri spumante

gggProsecco je prosperující odrůda révy vinné, které se obzvláště daří v kopcovitém terénu sverovýchodní Itálie . Jeho hrozny přinášejí typické voňavé lehké víno s náznakem jarních květin. Ty nejlepší hrozna a tím pádem i víno pocházejí z kopců kolem města Valdobbiadene a Vidor. Na úpatí této oblasti v obci Vidor se začala psát v roce1978 nová historie vinařství de Faveri , založené Luciem a Mirellou De Faver. S využitím specifických biologických metod a bez obracení se zády k dávným tradicím začali úspěšnou práci a produkci jejich Prosecco v šumivé i tiché podobě.
Jejich děti Giorgia a Giordano přebírají tradici a otěže celé vinařství vstříc novým ročníkům tohoto vzácného nektaru. Práce a péče věnována Prosecco zůstávají nezměněny, v zájmu zajištění vysoké profesionality, který rodina De Faveri důsledně zajišťuje.

De Faveri Prosecco se rodí ze 100% italské tradice a kvalitního vína prastaré odrůdy Glera. Na kopcích v provincii Treviso, chráněné Dolomity a zapouzdřena měkkými větry, které přichází od Jaderského moře. Díky propracovanému systému sklizně i výroby De Faveri od svého vzniku, transformuje Prosecco - Glera žluto-zlaté hrozny v povedeném míchání vůní a chuťových nuancí s Verdisio, Perera a Bianchetta. Tím vytváří jedinečný produkt schopen uspokojit jak chuťové buňky tak i Vaše smysly.

oficiální stránky vinařství : www.defaverispumanti.it

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
Prosecco tranquilo „ Vi.d.Or ” de Faveri  0.75 l

Prosecco tranquilo „ Vi.d.Or ” de Faveri 0.75 l

Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100% Glera vypěstovaných na vinicích italské vin...

213,22 Kč
258,00 Kč s DPH
 
  
Spumante rosato extra dry Prosecco Doc de Faveri     0.75 l

Spumante rosato extra dry Prosecco Doc de Faveri 0.75 l

Růžové šumivé víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 98% Glera a 2% Raboso vypěstovaných na vinicí...

229,75 Kč
278,00 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru