Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Bonnaire

lllV srdci vinic kolem městečka Cramant, obce klasifikované Grand Cru z Côte des Blancs, Champagne Bonnaire rozvíjí svá vlastní vína od roku 1932. Po krizi 30. let, zakladatel Fernand Bouquemont se rozhodl přestat poskytovat své hrozny pro výrobu vína ostatním vinařstvím v oblasti a v roce 1932 uskutečnil první výrobu vína pod svojí značkou.( hned první ročník získal zlatou medaily na Concours Général Agricole v Paříži.
V průběhu druhé světové války, získal Fernand Bouquemont významného pomocníka , syna Andre Bonnaire z rodiny vinařů šampaňského již po několik generací.

Postupné rozhodné úsilí o modernizaci výrobních zařízení přispívají k dobrému jménu Champagne Bonnaire, a je stále více uznáváno milovníky skvělých vín. Jean-Louis Bonnaire, současný prezident společnosti, s pohotovostním vášeň pro povolání k vlivu společnosti. V současné době je nová generace je s jeho dvěma syn Jean-Étienne má na starosti produkci a Jean-Emmanuel obchodu s vínem. Champagne Bonnaire stále sídlí v Cramantu, který se nachází jižně od Epernay směrem na Côte de Blancs. Vinice v Cramantu mají klasifikaci Grand Cru a jsou doménou odrůdy Chardonnay. Firma vlastní víc jak 22 ha vinic Grand Cru, ze kterých produkuje příkladná komplexní vína. Složitá aromatická paleta se vyznačuje máslovou grilovanou chutí s nuancemi citrusových plodů, kdoulí a chlebového koření, které vždy okouzlí porotu. Blanc de Blancs Grand Cru od pana Bonnaira uchvacuje Richarda Juhlina (****) a uchvátí jistě i vás.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru