Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Albert de Montaubert

Albert de Montaubert je laikům možná méně známý avšak velice významný tradiční francouzský výrobce Cognacu a Armagnacu. Tato rodinná firma s mnohaletou tradicí byla až do konce sedmdesátých let minulého století jedním z hlavních dodavatelů eau-de-vie pro Cognac značky Curvoisier. Tento vztah trvající prakticky celé dvadsáté století zanikl v souvislosti s obměnou generací v osmdesátých letech, odkdy se Albert de Montaubert zaměřuje výhradně na produkci a prodej Cognacu a Armagnacu pod vlastní značkou.

Z každého ročníku archivovali sklepmistři několik sudů Cognacu, díky kterým mají nyní milovnící Cognacu možnost vychutnávat exkluzivní svědectví o generacích jedné z nejušlechtilejších francouzských tradicí. Každá ročníková láhev je opatřena certifikátem potvrzujícím původ a datum plnění.

dddRočníkový i X.O. cognac Albert de Montaubert je pravidelným účastníkem a mnohonásobným vítězem mezinárodních soutěží mezi které ty nejcennější patří:

  • Cognac XO 50y - Velká zlatá medaile ISW 2007
  • Cognac XO 50y - Vinný destilát roku ISW 2007
  • Armagnac XO 25y Excellence - Zlatá medaile ISW 2007
  • Cognac XO 25y - Stříbrná medaile ISW 2007
  • Cognac XO 50y - Zlatá medaile ISW 2006
Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru