Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Davidoff

vvvRusko Švýcarský občan, globální průzkumník a Swiss-ukrajinský podnikatel Zino Davidoff se narodil 11.března 1906 v Kyjevě, v dnešním hlavním městě Ukrajiny. Zde trávil rané dětství, než jeho rodina emigrovala do Ženevy ve Švýcarsku v roce 1911. Po ukončení studia a obdržení bakalářského titulu si splnil svůj sen a odešel na rozsáhlou cestu po Jižní a Střední Americe, cestu která měla trvalý dopad na jeho život. Po návratu do Ženevy v roce 1930 převzal otcův úspěšný podnik. O dvacet pět let později se jeho jméno stalo mezinárodně uznávaným a jeho obchod měl dlouhý seznam prestižních a vlivných zákazníků, včetně herců, spisovatelů a politiků. 

Zapojil svět do svého dětského hřiště, Zino Davidoff nekonečně přijali život, pouštět křížové kontinenty a kultury v životě- potvrzuje, nikdy nekončící pátrání po nejlepší a přesvědčení, že skutečný luxus, který se projevuje krása a konečný potěšení v každém okamžiku. poháněna zvědavostí, nadšeni objevem a dobrodružství, se těží rohy světě nejvíce výjimečnou kvalitu a nekompromisní řemeslo, věřit, že jen to, co je autentické, pravdivé a vynikající je dost dobrý. Nakonec, on vytvořil vizionářský říši skutečnou jeho ideály. Beyond bohatství, hledal obohacení duše a smysly jako řemeslníka života dobře žili. Za hranicemi, on rozšířil jeho mysl a pěstovat své odborné znalosti. Za úmrtnosti, odešel legendární dědictví značkové jeho svobodomyslná průkopnické, infuze s jeho intuice, vytrvalosti a nadšení pro dokonalost. Zůstal věrný svým náročným a inovativních principů, které postavili značku a vytvořil mýtus Davidoff. To není jen dědictvím obdařil nás Zino, je to mapa, která nás vede na naší cestě vpřed. 

ffffŽít každý okamžik na maximální filozofii Davidoff znamená najít skutečný luxus v živých vášnivě a intenzivně, plně žít každý okamžik, do limitu. Svět je bez hranic divů, plná nikdy nekončící inspirací a příležitostí, aby se spojily ty nejlepší materiály a suroviny. je to vášeň pro objevování nového, odhalování a objevování nejvyšší v designu, zpracování a inovace, které podtrhuje Davidoff jsou východiskem přesvědčení - protože život je příliš cenný kompromis, jen to nejlepší bude dělat. 
Dokonalost se sídlem v odbornosti, vize a vášně je jádro, duše značky Davidoff. Vyhledání a fixační kvalitu, řemeslné zpracování a luxus společně ze všech koutů světa, je náš nikdy nekončící, dynamické hledání.

Davidoff je hlavním tématem byla vždy kvalita. Forever odhodláni nabídnout to nejlepší, inspirace z celého světa, jsou přeloženy do výrobků dokonalosti. Odborné znalosti a vášeň jsou nedílnou součástí procesu rozvoje, který klade důraz na jedinečnost. Elegantní zdrženlivé, ikonický design a prémiové látky v kombinaci s dokonalým zpracováním: to jsou základní charakteristiky všech produktů Davidoff, které podporují celostní a mobilní životní styl dnešních kultivovaný globální občanů. 
Přes hranice a za hranicemi, Davidoff shromažďuje nejlepší svět nabízí, přináší na náš nekompromisní příslib dokonalosti, kvality a řemeslného zpracování. Jedná se o komplexní přístup, který spojuje všechny kategorie výrobků s jednou charakteristickou identitu - přesvědčení, že radost v objektu krásy v kombinaci s nejvyšší kvalitou a řemeslnou zintenzivňuje svůj smysl života úplně.

ttttSnaha o dokonalost. Zino Davidoff vize a zásady cestovat po světě v hledání inspirace a jeho odhodlání nabízet nejvyšší kvality je zakotven každý výrobek opatřený Davidoff značku. portfolio Today Davidoff luxusního zboží zahrnuje Starožitnosti, psací potřeby, kožené doplňky, parfémy, brýle, kávu a koňak. Zino je čistá radost v životě, jeho duch a rozsáhlé know-how v kombinaci s jeho zvláštní schopnost léčit každého zákazníka, se zvláštním zřetelem, přispívá ke globálnímu úspěchu společnosti. 

Zino Davidoff Group, byla založena v roce 1980, je rodinný podnik se sídlem ve Švýcarsku, která vyrábí exkluzivní Starožitnosti, psacích potřeb a kožených výrobků pro náročnou klientelu vedle prestižní vůně, brýle, koňak a kávu. Davidoff zavázala dát dohromady nejkvalitnějších materiálů a složek svět nabízí. Od návrhu, inspirace a řemeslného zpracování - cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu a spolehlivost. To vše je součástí Davidoff filozofie dokonalosti. duch Zino Davidoff žije ve společnosti, které jsou stálým zdrojem inspirace pro všechno. od vývoje produktu až po marketing a komunikaci. Zásady společnosti jsou jasné: Produkty nesoucí značku Davidoff musí představovat nejlepší kvalitu, styl, autentičnost, poctivost a pozitivní životní styl, objal by Zino.Dnes je tato značka Davidoff rezonuje po celém světě jako jeden z konečných Touchstones pro exkluzivity. U zdroje tohoto úspěchu spočívá zakladatel a eponym sám: Zino Davidoff. 

"Raison d'etre" za Cognac Davidoff je výroba koňaku, který je speciálně navržen. Zino Davidoff (1906-1994) z kvality jeho filozofie - pro přátele a zákazníky. Tento princip stále charakterizuje podstatu a produkty Davidoff Luxury Group dnes s našimi dvěma koňaky Davidoff, VSOP a XO Davidoff, představující nejnovější projev takovou zvláštní tvrzení.

oficiální stránky výrobce : www.zinodavidoff.com

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
Davidoff „ VSOP ” Cognac Aoc 40% vol     0.70 l

Davidoff „ VSOP ” Cognac Aoc 40% vol 0.70 l

Vinné brandy - Cognac vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Ugni blanc ( doplněná menšinovým podílem d...

1 155,37 Kč
1 398,00 Kč s DPH
 
  
Davidoff „ VSOP ” Cognac Aoc 40% vol.  1.00 l

Davidoff „ VSOP ” Cognac Aoc 40% vol. 1.00 l

Vinné brandy - Cognac vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Ugni blanc ( doplněná menšinovým podílem d...

1 238,02 Kč
1 498,00 Kč s DPH
 
  
Davidoff „ XO il Maestro ” Cognac Aoc 40% vol.  0.70 l

Davidoff „ XO il Maestro ” Cognac Aoc 40% vol. 0.70 l

Vinné brandy - Cognac vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Ugni blanc ( doplněná menšinovým podílem d...

3 138,84 Kč
3 798,00 Kč s DPH
 
  
Davidoff „ XO Premium ” Cognac Aoc 40% vol.  0.70 l

Davidoff „ XO Premium ” Cognac Aoc 40% vol. 0.70 l

Vinné brandy - Cognac vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Ugni blanc ( doplněná menšinovým podílem d...

2 973,55 Kč
3 598,00 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru