Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

xxxxRodina Zuccardi žije v Mendoze již od konce 19. století a v současné době je jejich firma největší rodinnou firmou v Argentině. Pro výrobu vín jsou používány výhradně hrozny z vlastních vinic.

V oblasti je velmi málo srážek, proto jsou vinice zavlažovány důmyslným systémem. Rodina Zuccardi věří v přirozené soužití člověka s přírodou a proto na svých vinicích nepoužívá téměř žádné pesticidy a umělá hnojiva. Celá řada jejich vín je oficiálně označena jako bio produkt. Téměř veškerý sběr hroznů i pro vína levnějších kategorií je prováděn ručně, firma si najímá na vinobraní více než 200 česáčů k stálým cca 350 kmenovým zaměstnancům. 

Zuccardi je proslulý zejména svými odrůdami Merlot, Malbec, Cabernet Sauvignon a Temprannillo, z bílých pak Chardonnay, Sauvignon Blanc a Torrontes dosahují mimořádné kvality.

oficiální stránky vinařství : www.familiazuccardi.com

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru