Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Haan

Vinařská rodina Haan procestovala svět při hledání konečného domova pro jejich vinice, které by splnili jejich sen o unikátních a jedinečných vínech​​. Na mnoha místech byli okouzleni - Kypr, Francie, Portugalsko, Španělsko, Madeira, Nový Zéland, Victoria , Tasmánie, Margaret River a Hunter Valley - ale srdce je stále nejvíce táhne do údolí Barossa.

Unikátní okres, který udržuje mnoho z velkých tradic ztracených v jiných oblastech .
Silný závazek k zachování dědictví velké vinice ( kde začíná speciální víno ​​! )
Podnebí se čtyřmi zřetelnými ročními obdobími.Nádherný smysl pro komunitu , kde každý pracuje společně pro společné blaho , přičemž neskrývaná hrdost za úspěchy vín nejsou utajeny. Při pohledu na 45 akrů ( 18 ha ) vinařství, původně zakoupené v roce 1853 George Friedrich Schmidtem za jedna libraakrů, zjistili, že objevili vinice a domov jejich snu. Směs staréh klasické Barossa a jemné středomořské vlivy v domě Haan jsou přenášeny do vín.

V současnosti spravují 19 ha vinic kolem Hanenhof Estate které jsou založeny převážně na písčitých a hlinitopísčitých půdách, které dominují v údolí Barossa. Tyto půdy se ukázaly jako vynikající pro výrobu bohatých a šťavnatých Shiraz a Cabernetů , odrůd, které jste proslavili Barossa po celém světě .


2010 Vigneron roku - Haan Vína Vineyard manažer Robert Seelander

Hanenhof započal pěstování ne úplně typických odrůd pro danou oblast, zejména výjimečný Merlot, společně s malým množstvím Malbec a Petit Verdot. Z bílých odrůd Semillon a Viognier. Všechny tyto odrůdy profitují z neutuchající pozorností k detailu manažera vinařství Roberta Seelandera .

Většina vinic je vybavena jednoduchým vertikálním mřížovým systémem s pohyblivými kabely pro možnost zvednout listí a vystavit hrozny slunci a tím plnému rozvoji chuti a charakteru . Filozofie Haan je založena na "osvědčených postupech", což znamená, že vinice je provozována na systému ochrany životního prostředí. Chemické ošetření je omezeno na absolutní minimum, což je zavlažování a pozemní ošetření meziřadí. Tento závazek pečlivého řízení přírodních zdrojů zajišťuje, že vinice mají dlouhodobou udržitelnou budoucnost. Již tato filozofie poskytování nejlepších možných podmínek ve vinici bývá odměněna vynikajícími víny.

 

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
Merlot „ Prestige range ” 2008 Australia Barossa Valley Haan    0.75 l

Merlot „ Prestige range ” 2008 Australia Barossa Valley Haan 0.75 l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Merlot vypěstovaných na vinicích australské v...

800,00 Kč
968,00 Kč s DPH
 
  
Shiraz „ Prestige range ” 2008 Australia Barossa Valley Haan    0.75 l

Shiraz „ Prestige range ” 2008 Australia Barossa Valley Haan 0.75 l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Syrah vypěstovaných na vinicích australské vi...

824,79 Kč
998,00 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru