Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

nJosef Chromý, jako oblastní hrdina ve vinohradnictví, sice s povděkem kvituje Tasmanii za vše co mu v životě přinesla, ale nezapomíná také na svůj rodný český kraj. Josefova cesta od českého imigranta bez peněz k úspěšnému podnikateli v potravinářství a vinařství byla pro mnohé v Tasmanii inspirací. 
„Před více než padesáti lety jsem sem přišel jen s nadějí a ambicemi. Zdejší lidé mě přivítali s otevřenou náručí a s jejich pomocí jsem také byl za zdolání výzev a riskování jak v masném průmyslu, tak ve vinařském, štědře odměněn“. 

V prosinci roku 2007, ve věku 76 let, kdy většina lidí přemýšlí spíše nad odpočinkem, uvedl pan Josef Chromý na trh značku Josef Chromý wines. Za pouhé 4 roky toto vinařství silně zapůsobilo na Australský vinařský průmysl. Vinařství Josef Chromy Wines ve svých začátcích prodávalo více než 28 000 beden vín a to dokonce se ziskem, což nebývá obvyklé a především dlouhodobě udržitelné. 

V krátké době získalo toto vinařství 14 pohárů a 170 medailí, což z něj dělá jedno z nejúspěšnějších nově zavedených vinařství v historii Tasmánie. Jedinečná výběrová a šumivá vína vinařství Josef Chromy Wines z Tasmánie vznikají díky bohatým zkušenostem Josefa v údolí Tamar Valley a unikátnímu vinohradu o rozloze 60 hektarů. 

Nyní, po více než 50 letech se Josef Chromý vrací zpět do České republiky a přiváží svá jedinečná vína plná životních zkušeností a inspirativního příběhu. V nabídce naleznete nejen vína základní řady Josefa Chromého, ale také vína řady Pepík a zejména pak vína vrcholové řady Zdar.

oficiální stránky vinařství : www.josefchromy.com.au

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru