Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

dKdyž Bruno přišel do Austrálie roku 1950 , z Abruzza v Itálii , přinesl s sebou dvě věci lásku k vínu a neuvěřitelné úsilí.

Udělal to, co věděl nejlépe - se svou matkou Angelou pěstoval zeleninu a postupně se stali úspěšnými zahradníky na trhu . Pracovali velmi tvrdě , ale nikdy nezapomněla na své kořeny, kde byly potraviny a víno nedílnou součástí relaxace.

Po letech práce začal dělat svá vlastní vína v roce 1995 . Během prvních pár let operoval v malém měřítku, poskytující vína pro svou rodinu a blízké přátele. Pak v roce 1999 se seznámil s jedním z australských vinařských budoucích talentů, Ben Glaetzerem . Během dnes již legendární pětihodinové diskuze v restauraci u pár lahví Shirazu, snili okonečném výrazu McLaren Vale, bohaté provenience půdy a klimatu ...

Obchodní plán byl na zadní straně ubrousku a to sestávalo z pouhých šesti slov : individualita , integrity , kvality , čistoty , elegance a výkonu.

Hrozny pocházely od starého přítele otce Dona LoPresti , další italské migrující z roku 1950 , kteří opustili Calabrii a založili vinice nedaleko přímořského městečka Port Willunga v McLaren Vale. Don , spolu se svými dvěma syny Joe a Michaelem, měli afinitu s jejich pozemky. Ovoce je zde podstatou Mitolo, s hloubkou chutí sbíral na těžkých jílovitých půdách, ale svěžest díky jemnému odpolednímu mořskému vánku , který zmírňuje horké léto.

Ben úzce spolupracoval s LoPresti, sběr hroznů není prostě na správné úrovni Baume . Přišli k pochopení jejich sedmi různých bloků a drobných změn v půdě a mikroklimatu, a drží každý balík aby zvýraznil sub-regionální vliv , že McLaren Vale je slavné.

První víno ​​bylo vyrobeno v roce 2000 G.A.M. Shiraz byl pojmenován po dětech Gemma , Alex a Marco. Od té doby přidali dalších deset vín a každé s vlastní výraznou osobností a příběhem. Italské dědictví si stále připomínali : italské odrůdy Vermentino a Sangiovese ; a italské appassimento techniky ​​sušení ovoce, pro vína Jester Cabernet a Serpico​​. Ale možná nejdůležitější ze všeho je,že vína jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly k italským jídlům ...

Každý nový ročník z Mitolo je připomínkou dědečka vinařského rodu a skromných začátků rodičů . Obchodní jednání se stále drží kolem kuchyňského stolu po nedělním obědě , podávané s potravinami našeho dědictví .... V centru toho všeho , ve stylu vína , v lidech , je motto , že otec přinesl s sebou z Abruzzo - forte pohan : silný a jemný .

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
Cabernet Sauvignon „ Jester ” 2010 Australia McLaren Vale Mitolo   0.75 l

Cabernet Sauvignon „ Jester ” 2010 Australia McLaren Vale Mitolo 0.75 l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100% Cabernet Sauvignon vypěstovaných na vini...

444,63 Kč
538,00 Kč s DPH
 
  
Shiraz „ Jester ” 2009 Australia McLaren vale Mitolo   0.75 l

Shiraz „ Jester ” 2009 Australia McLaren vale Mitolo 0.75 l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100% Syrah vypěstovaných na vinicích australs...

494,21 Kč
597,99 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru