Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Rodina González - Ortiz dala jméno Viňa Estampa jako poctu jejich dědečkovi, Manuelu González Dieguez, který koupil La Estampu před více než 100 lety. Zavedl nejvíce vyspělou výrobní technologii té doby a vytvoříl nový model obchodu v daném sektoru. Rodina Ortiz má velmi dlouhou historii ve vinařství. Vyráběla jemné víno v Maipo Valley přes devět desetiletí, přispívajíce vinařskému průmyslu svojí uměleckou a romantickou vizí. Rozdílný talent obou rodin přinesl společně se založením Estampy v roce 2001, kombinaci poslední technologie výroby vína s inovačním obchodním plánem. Výsledkem byl první chilský vinařský závod zaměřený na produkci jemných vín prostřednictvím umění kompozice.

Země vinařského umění
Nejmodernější design a styl budov a zázemí vinařství Estampa jsou odrazem umění, které je realizováno uvnitř, kde jsou prémiová vína produkována velmi inovativně , s důrazem na perfektní umění kompozice. Vinařství, jehož kapacita je 1,9 milionů litrů, je vybaveno nejmodernější technologií dostupnou na světových trzích. Během sklizně jsou hrozny přijaty ve vinařském závodu a okamžitě prochází napříč dvěma třídícími stoly. Tam jsou ručně selektovány a jsou vybrány pouze ty nejlepší hrozny. Dále víno fermentuje v tancích z nerez oceli v různých velikostech (od 2000 do 50000 litrů). Po fermentaci je nové víno mícháno a Reservy a Gold Assemblage vína zrají v francouzských a amerických dubových sudech. Moderní laboratoř monitoruje každý krok z tohoto procesu, udržuje vyjímečně vysokou kvalitu kontroly předepsanou Estampou. Nakonec jsou vína lahvována a etiketována.

Umění kompozice
Naše filosofie je zaměřena na perfektní kompozici, umění kombinace dvou nebo více odrůd tak, aby každá z nich dala našemu vínu ty své nejlepší charakteristiky. Takto vytváříme vyjímečná, elegantní a osobitá vína v každé ze tří Estampa linií.

Vinice
Estampa vlastní 3 vinice: Estampa, Estación a Marchiqűe. Společně tvoří výměru 300 hektarů. Chudá půda na těchto vinicích je ideální pro produkci prémiových vín. Na našich vinicích pěstujeme Cabernet Sauvignon, Merlot, Carménere a Syrah, které slouží jako základ pro míchání. Máme také začleněný Malbec, Cabernet Franc, Petit Verdot, Petit Syrah a Viognier k doplnění portfolia vín a přispění ke zvýraznění charakteru vín při finální kompozici.

Colchagua Valley
Colchagua Valley je obecně uznávané jako jedno z nejlepších údolí v Chile pro produkci červeného vína. Zde sídlí vinařství Estampa, pěstuje svoji vinnou révu, vyrábí i lahvuje svá vína.
Tato oblast nabízí mnoho typů půdy a rozmanité topografie zahrnující roviny, podhůří a svahy. Takto rozmanitá geografie poskytuje široký výběr odlišných „terroirs“. To nám dovoluje pěstovat různé odrůdy v optimálních lokalitách, což maximalizuje potenciální kvalitu a charakteristiku hroznů.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru