Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

xxxxKauffman Vodka je klasická značka ultra luxusní ruské vodky vyráběné v hlavním městě Ruska v Moskvě společností WH import Company, jedním z ruských gigantů na poli dovozních a velkoobchodních aktivit s alkoholickými nápoji. Otcem tohoto unikátního výrobku je Dr. Mark Kaufman, prezident Národní Wine & Food asociace, který dal vodce, tak jak jsme ji znali, nové parametry, jak kvalitativní tak designové. Vodka byla prvně představena v roce 2000 osobně panem Dr. Mark Kauffmanem. Za 2 roky byla uvedamna na trh první ročníková vodka rady Luxury vintage. V roce 2003 pak první ročníková vodka řady Special Selected vintage, což byla také první exportní vodka která tedy nakoukla i za hranice Ruska.

Kauffman Vodka se vyrábí pouze v omezeném množství, a samozřejmě ještě vzácnější je její ročníková podoba.
Kauffman vodka se vyrábí z pšenice vždy jedné sklizně. Společnost trvala na tom, že každý rok je třeba držet přísná opatření v kontrole kvality pro zajištění optimální a nejvyšší kvality pšenice. V důsledku toho, vodka Kauffman ] yejm0na jej9 ro4n9kov8 verze ] není vyráběna v letech, kdy je sklizeň pšenice považována za nestandardní - tím zajišťují pouze tu nejvyšší kvalitu. Vodka Kauffman se destiluje čtrnáctkrát a přefiltruje dvakrát: jednou přes březové uhlí, a poté pomocí křemenného písku.
Každý rok je vyrobeno 20.000 lahví této vyjímečné vodky proto je k dispozici jen v omezeném množství.

ffffJejí základní verze je vtipně pojmenována Soft a Hard. Soft je určena nejen pro pány, ale také pro dámy, její neobyčejná jemnost ji k tomu přímo předurčuje. Ucítíme v ní jemné medové tóny, aroma lehce po sherry, chuťově je velice delikátní  a čistá. Jedná se o jednu z nejluxusnějších vodek. Od roku 2004 kdy byla poprvé uvedaná na výstavy hodnotící prémiové destiláty sbírala a sbírala četná ocenění , jako například Prodexpo 2004 Gold Trophy, 2004 EFFIE Gold Medal, nebo 2004 International Spirits Challenge Gold Medal a další.

V roce 2010 byla značka vodky koupena nadnárodní společností CEDC Group.

oficiální stránky palírny : www.kaufmanvodka.com

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru