Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

gSpolečnost ELESKO a . s . se zabývá pěstováním vinné révy a výrobou vína na Slovensku v Malokarpatské vinařské oblasti, vyrábí vlastní značky vína a zrealizovala výstavbu moderního vinařského komplexu ELESKO wine park v Modre , který je považován za jedno z nejmodernějších vinařství ve Střední Evropě.
 
Společnost ELESKO vstoupila na slovenský trh s víny v roce 2009. Aktuální roční kapacita vinařství je 600 000 lahví s výrobním potenciálem 1 200 000 lahví výhradně z hroznů z vlastních vinic .ELESKO se pyšní nejen vlastními vinohrady v Malokarpatské a Tokajské oblasti , ale i nejmodernějším wineparkom, který zahrnuje galerii moderního umění , vlastnící největší soukromou evropskou sbírku děl Andyho Warhola . Filozofii výroby vína a poskytování komplexních gastronomických služeb na nejvyšší úrovni vyjadřuje slogan " Obyčejné věci děláme neobyčejně dobře " , oprávněnost kterého se odráží i v úspěších vína ELESKO na mezinárodních výstavách a soutěžích .
Přívlastková vína značky ELESKO a ELESKO TOKAY úspěšně expandují do Hong Kongu, Malajsie, Tchaj-wanu , Číny, Ruska, Francie, Nizozemska , Finska a Polska. Zájem o vína ELESKO v zahraničí je výsledkem spolupráce se známým technologem Nigelem Davisem z Nového Zélandu is dr. Loosen " německým králem vín " , netřeba však zapomenout ani na prezentaci vín v rámci eventů na velvyslanectvích ČR v zemích jejich působnosti .

fSymbolem a zároveň strážcem vinic v Malokarpatské a Tokajské oblasti je monumentální travertinová socha ELESKO pojmenovaná podle středověkého strážního slovenského hradu . Požehnané vinice tak hlídá a chrání kámen ve tvaru Božího oka. Najdete ho přímo ve vinicích Malých Karpat nedaleko obce Vištuk ( u Modry ).
 
V dubnu 2007 začala společnost ELESKO a . s . budovat v katastru obce Modra v lokalitě Malý Trávník ELESKO wine park . Tuto jedinečnou stavbu tvoří moderní vinařství, která umožnila zajímavé propojení na různé marketingové a kulturně-společenské aktivity pro návštěvníky . Při projektování vinařské technologie byly zohledněny nejnovější poznatky z výroby vína s ohledem na tradiční postupy při zrání vína v barikových a dubových sudech .
Návštěvníkům ELESKO wine parku, v případě zájmu a telefonické objednávky , je umožněno projít cestou poznání, , výroby vína s výkladem technologa . Přes veřejně přístupný prosklený koridor , který je vybudován napříč vinařstvím, může každý návštěvník sám projít celou technologií výroby vína , na konci cesty ochutnat víno ​​v ELESKO wine baru v přízemí wine parku ...

V současnosti vlastní společnost ELESKO v Malokarpatské oblasti 110 hektarů nových vinic, které patří k jedněm z nejkrásnějších na Slovensku. V Tokajské vinařské oblasti působí společnost pod názvem ELESKO Tokay a. s. , Vyrábí vlastní značky vína a v budoucnu plánuje vybudovat moderní vinařský komplex i v Tokajské vinařské oblasti v katastrálním území Malá a velká Tŕňa v okrese Trebišov.
Tokaj je místo, kde se zbavíte starostí a zapomenete na každodenní shon.
 
Vinice společnosti ELESKO Tokay jsou součástí nejznámějšího tokajského honu na Slovensku - Vlaštovčí. Na podloží sopečného původu se nacházejí lehké půdy se značným obsahem kamenitých frakcí.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru