Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Golguz

Výsledek obrázku pro golguz vinarstvoFOOD FARM, s.r.o. Hlohovec je zemědělská společnost, která je na trhu již od roku 1995, což svědčí o stabilitě firmy. Obhospodařujeme vinohrady o výměře 240 ha se širokým sortimentem pěstovaných odrůd s produkčním potenciálem 2000 t ročně. Na vlastní výrobu vín si tak vybíráme surovinu z našich nejlepších lokalit. Všechna vína jsou vyrobeny moderní technologií řízeného kvašení.
Vinařstvím se společnost začala komerčně zabývat až od roku 2006. Právě zpracováním produkce hroznů z kvalitního ročníku 2006 vyrobila první kolekci kvalitních vín a výraznou investicí do vinařství ohlásila svůj vstup na slovenský trh v segmentu prémiových a značkových vín.

Výsledek obrázku pro golguz vinarstvoSpolečnost FOOD FARM Hlohovec uvedla na trh kvalitativně vyrovnanou kolekci prémiových vín pod novou obchodní značkou "Golguz". Zda jste už znalci vína, resp. příležitostnými konzumenty kvalitních Slovenská vín, rádi bychom Vám dali do pozornosti jedinečnou kolekci nové obchodní značky prémiových vín z Hlohovce, značku GOLGUZ. GOLGUZ je nejstarší pojmenování Hlohovce z roku 1113 a stejnojmenné pojmenovaného zaniklého hradu v Hlohovci.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru