Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Janoušek & Polák

teamVinařskou společnost JANOUŠEK & POLÁK založil v roce 2006 manažer Ing. Mário Polák a enolog Ing. Roman Janoušek, čímž posílily tradice Malokarpatské oblasti v samém jejím srdci, v Pezinku. Koníček, se jim stal skutečným podnikáním až 21. června 2006 když založili společnou firmu, jejíž záměrem bylo etablovat se na trhu exkluzivních vín, zejména odrůdami z Malokarpatské vinařské oblasti.
 
Vína z jejich produkce se okamžitě zařadili mezi slovenskou elitu a gurmáni se o nich vyjadřují jen v superlativech. Odborníci a znalci však vědí, že jméno Ing. Roman Janoušek je zárukou té nejvyšší kvality vín av nové firmě zúročuje své získané dvacetileté leté zkušenosti v oblasti vinařství. V celkově pětičlenném pracovním tandemu s Ing. Josefem farním, Braněm Valjentom / obchod / a Ing. Adamem Repom / výroba / tvoří cílevědomý, pracovní a úspěšný team této společnosti, s vynikajícím renomé doma iv zahraničí. Za krátkou existenci získali za svá vína neuvěřitelných až více než 575 ocenění z vinařských soutěží. Své zákazníky oslovují pouze poctivou prací a kvalitním Slovensku vínem.
 
V současnosti se produkce zastavila na čísle kolem sto tisíc lahví. V budoucnu chtějí vyrábět maximálně dvě stě tisíc litrů. To je množství, které ještě projde rukama vinaře a on nic podstatného nemusí delegovat na jiných. Namísto větší výroby chtějí kvalitu.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru