Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Vinařství Sykora Fine Wines se nachází v srdci Malých Karpat, v malebné vinařské vesničce Limbach.
Jsme (co se týká produkce hektolitrů) malá vinařská společnost a naší PASI je vytvářet nejlepší vína, jaké nám umí poskytnout podnebí Slovenska. Naši společnost vedeme s láskou k vínu, kde je samozřejmostí setkávat se s Vámi osobně. "Milujeme mluvit s vámi a dělit se s Vámi o vinařské zážitky." Přijďte se podívat na naše vinařství v progresu ... Seznámíme Vás s nejmodernějšími technologickými postupy, při výrobě těch nejkvalitnějších vín. Každý rok najdete u nás něco nového, netradičního a vinařské.

Naší filozofií je produkovat vysoce kvalitní vína z těch nejlepších vinic na Slovensku. Spojujeme moderní technologie a tradiční vinařské hodnoty, což reprezentuje i motiv na naší etiketě - tradiční džbán.
Naše víno ​​je společným dílem tvrdé práce vinaře a vinaře. Výroba závisí především na samotného vinohradu. Hroznům z každého vinohradu je věnována maximální péče a jedinečné zacházení. Naše hrozny je vždy ručně sklizeny a pouze tehdy, když jsou bobule již zcela zralé a dosahují optimální cukernatost pro odrůdu. Poté následuje samotná fermentace, na kterou se klade velký důraz. Výsledky naší tvrdé práce je vidět, ale především cítit ve sklenici.

Nebyly nalezeny žádné položky.
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru