Kategorie
Dios Vinotéka,víno (https://vinoteka.dios.cz/)

Víno NATURAL Domin & Kušický

Na začátku byl zanícený vinař a degustátor Ing. Ján Domin a jeho sen vybudovat rodinné vinařství. Po mnohaletých zkušenostech s výrobou vína za bývalého režimu as podnikáním s bioprodukty v 90. letech se začal zabývat myšlenkou: "Když vinařství, tak ekologické ..."

Tam vznikly základy naší rodinné firmy Domin & Kušičky.

Z legislativního hlediska jsme prošli tříletou konverzí (přechodná doba mezi klasickým pěstováním révy a bio pěstováním).

Při sklizni žádáme certifikát bioproduktu na každou odrůdu zvlášť a při lahvového vína certifikát biopotraviny. Naše vína dlouho vyzrávají, vyrábíme je v čistém prostředí, bez chemie a přidaných aromatických látek. Nesou označení "bio", a které je na zadní etiketě je deklarováno znakem ekologického zemědělství České republiky. Naše vína nechceme popisovat, musí promluvit samy za sebe.


Ekologické vinohradnictví

Se provádí na výměře 40 ha vlastních vinic v Modrokamenskom a Viničky Dubossarském na jihu středního Slovenska.

  NAŠE VÍNA

Mají výrazné odrůdové charaktery, zharmonizované kyseliny bez drsné jablečné, která je řízenou jablečno-mléčným kvašením zcela odbourána. Proto vína zůstávají dlouho svěží s dlouhým dozrávacím potencionálem. Velkým technologickým vkladem je, že všechna vína jsou bez jakékoliv chemické stabilizace. I obsah SO2 je výrazně pod povolenou normou. Všechny zmíněné vlastnosti našich vín odpovídají normě pro biovína. Vína jsou velmi kvalitní, esteticky a imageovým zabalené.

Cena od - do
Řadit dle: názvu ceny
Cabernet Sauvignon 2017 výber z hrozna víno Natural Domin & Kušický  0.75 l

Cabernet Sauvignon 2017 výber z hrozna víno Natural Domin & Kušický 0.75 l

Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Cabernet Sauvignon vypěstovaných na slovenský...

328,93 Kč
398,01 Kč s DPH
 
  
 
Vaše příspěvky
NOZUT7xFrX
Oz4JbVmPr
You've really helped me unsndrtaed the issues. Thanks.

XcT4W4k6iQ
4BjLuwHGK46s
Salam,ZarinaMy family and my two daughters akan ke korea this 26th April 2012 and we'll be leaving on 4th april 2012.. Tapi saya nak hired to...

gL9bxUDmnxse
0phHmhGHp
My English couoinicatmmn isn’t so good butprobably I understand everything. Thank u so well for that awesome blog message. I jolly be glad r...

  Nahoru